Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Rolf Bertos viki nieznane (2950 niezalogowanych)
47 Postów
Rolf Bertos
(MrNoOne)
Nowicjusz
dziekuje tym ktorzy traktuja rodaka jak swego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Rafalski napisał:
dziekuje tym ktorzy traktuja rodaka jak swego
a to dobrze, czy źle???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów
Rolf Bertos
(MrNoOne)
Nowicjusz
co zle a co dobrze wybierzcie sami,zreszta tak dobrze komentujecie innych to nie powinno byc problemu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
szczerze wspolczuje to zawsze czlowiek,glupi wypadek,ale naboj sam z siebie nie wystrzelil, zabawa bronia lub amunicja moze sie tak zakonczyc,to nie zabawki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Czytajac ponizsze komentarze , jest mi bardzo przykro , ze moi Rodacy nie potrafia sie powstrzymac od idiotycznych komentarzy, a powinni choc odrobine wspolczuc rodzinie. Ciekaw jestem , jakie by byly komentarze , gdyby przytrafilo sie to komus z waszej rodziny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Bies)
Wiking
kowal... śmierć to śmierć, należy się szacunek... nie znasz szczegółów jak to się stało... nie bądźmy wyroczniami i specjalistami w każdej dziedzinie życia... jakoś nam to nie wychodzi... więcej pokory...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafal S
(szlawski)
Wiking
każda śmierć to tragedia!!!Należy współczuć rodzinie.
kretynskie komentarz pisza debile ktorzy w jakis spsob proboja zablysąć.I nic wiecej.Takze dla wszyskich kretynow z kretynskimi komenatrzami to dla was "CHŁOP ZE WSI WYJDZIE WIEŚ Z CHŁOPA NIGDY!!!!!!!!!!!!!!!!"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
nastrzelałem się trochę, a nawet więcej i z hilti i z remingtona, i jak na razie to nie wierzę w tą bzdurę
Według policji mężczyzna znalazł pistolet do wstrzeliwania kołków i z niewiadomych przyczyn zaczął uderzać w niego kamieniem. Wtedy jeden z naboi wystrzelił i trafił mężczyznę w usta.

jako tam widać na rysunku, naboje do takich pistoletów nie posiadają pocisków, a jedynie proch

po eksplozji to nie wiem, czy udało by się zabić kurę, a może i żabę z takowej broni

chcąc z takiego pistoletu zrobić komuś małe kuku, to trzeba oprócz naboju, załadować do lufy stalowy kołek strzelniczy, taki z plastykową lotką
później przystawić do lufy cienką sklejkę, aby broń poczuła opór i odpaliła
kołek przebije sklejkę i poleci dalej

równie dobrze mogli napisać, że gość onanizował się kamieniem i zabił na samą śmierć
P.S. dupki udające rodzinę i żałobników to niech sobie przystawią dwa kamienie do główki, którą myślą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty

(Andy Pandy)
Nowicjusz
Zgadza sie..trzeba przylozyc HILTI do powierzchni,tak samo jak pistolet (pneumatyczny) na gwozdzie..
sciema jednym slowem..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
jasta daj spokoj, pisanina nie zmieni tego ze juz go niema.

ps. w kazdym razie dla mnie tez/i chyba dla kazdego kto mial do czynienia z tym narzedziem/ to przynajmniej troche dziwne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok